випадок під Лопатою

 

випадок під Лопатою
ВИПАДОК ПІД ЛОПАТОЮ


Пригріло сонечко і захотілось,без особливих роздумів,гайнути в Карпати.Та реальність нашого життя трішки гидка!Виявляється мріяти про похід небезпечно.Мені пригадався вислів,що усе красиве та приємне є незаконне або аморальне.Вирішую йти на компроміс та організовую туристичну бригаду виключно з моїх дітей та їхніх друзів.Команда виявилась різношерста,але терпима один до одного.
Маршрут вибрали простенький-зі Сколе на г.Лопату.Попередньо прочитав про ті околиці та детально переглянув карту.
Хотілось вдихнути в дитячі груди побільше гірського повітря,тому вирішив провести не одну ночівлю в наметах.Зі Сколе вийшли близько 12 .00,попередньо скупавшись в річці Опір.Рушили згідно карти,але чітке маркування спокусило нас та завело назад до Сколе.Щоб не вертатись назад,вирішив спуститись до потічка та продовжувати похід по компасу.Надалі проблем з блуканнями не було(краще зразу за озером зліва піднятись вгору на хребет і йти по маркованій стежці).
З водою теж прорахувався,адже виявилось дуже посушливе літо, і єдине джерело питної води було за 15 хв перед вершиною Лопати.
Привал ми ,власне,зробили поблизу джерела.Діти втомились,проте встигли розвести багаття та поставити намети ще до сутінок.
Ми сіли навколо вогнища та розпочали романтичну вечерю.Я один з дорослих та четверо дітей…Не подумайте,що мені було лячно,була велика відповідальність.Мій син звернув увагу,що далеко внизу щось світиться.Я,звісно,професійним голосом пояснив,що це дорога Київ-Чоп.Та,коли діти заснули,я задумався над розташуванням траси(вона мала бути позаду нас,а не справа).Проте,чітко проглядались фари автомобіля.Заблукати я не міг,але й дороги тут бути не може!Я довго ходив коло вогню та думав над проблемою,аж спіткнувся за невеличкий патик і автоматично жбурнув його в напрямку автомагістралі…Диво!Автомобіль різко рванув вліво.Я повторив операцію –результат аналогічний.Отже ,за мною спостерігає щось двооке!
Зрозуміло,сон пропав і я до третьої ноч”любувався”очима дикої тварюки,дбаючи про велике полум`я.Та сон,як і горілка,перемагає будь який страх.І я переможений ,забрався в намет та заснув.
Діти,що пішли зі мною,були веселими жартівниками.Тому зовсім не налякався хрюканню та поштовхам палатки,лише крикнув Ігорку,щоб дурними жартами не лякав молодших туристів.
Ранок розставив усі крапочки над і.Сліди копит нічної потвори були навколо мого намету,а дітвора весела та жвава так і не дізналась від мене про нічну пригоду.
Сама г. Лопата, окрім хреста з гільзами та пам`ятної дошки,панорамою не вражає.Але цікавий вихід на неї з стрімкими кручами!

p.s.
Наступна ніч теж була цікавою.Потвори з людським обличчям стріляли навколо нас з рушниць!П`яна цивілізація суне в Карпати!Оце справжній ЖАХ!


Создан 03 мар 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником